Fórum

Příspěvky

Richard Lorenz

3.6. 2019 / 14:57:42

Zdravím vás BUTY, reaguji na vaše zítřejší vystoupení na demonstraci proti Babišovi.

Musím dodat, že se Babiše nezastávám " v údajně evidentních lumpárnách", ale co je mnohonásobně evidentnější zločin který se doposud nerozebíral a neprotestovalo se je zločin našeho společného partnera v NATO -( USA )

Bude tomu už 18 let co provedli teror ve své zemi ve jménu islámu a nikdo už neřeší jak k tomu mohlo vůbec dojít, že se nechali 3x obelstít primitivními teroristy ? !

Že by vojensky nejmocnější Amerika byla natolik neschopná uhlídat si vzdušný prostor ? !!!

Kdy už konečně zorganizujete také protest proti neschopnému partneru v NATO -( USA ) ? !
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Máme-li opravdu ještě svobodu v projevu slova pak mi určitě odpovíte.

Prosím vás o odpověď na můj E-mail.

S pozdravem, Richard Lorenz.
------------------------------------

Petra

26.5. 2019 / 19:22:50

Milé kvinteto di Buty

...já nenašla v pátek odvahu, ale Vám pánové, díky za snahu :) S tím pátým géniem, co se k vám přidal by se třeba i ten Slimák dal zas vytáhnout ze šuplíku? Už je mi hloupé, stále jen chválit, ale v dnešním světě je to potřeba...chvála Vám! A nebyl to ani zas takovej punk, jak jsem na Kozu čekala ;) Ta sóla Vás všech jsou opravdu kloboukdolová. A nemusím se snad ani zmiňovat kde mě lochtá, když pějete Radku....no zase skvělá práce pánové! Díky díky díky a pusinku

Milda

20.5. 2019 / 10:29:58

Co to tady je zase za bordel od robotu? :) Vite, co bych strasne rad nekdy slysel nazivo?
Vcera jsem se i s tim paradnim Saxofo-steparskym solem! Nebo Pod kloboukem ptak i se sborem. Napriklad. Jezis Buty maj tolik nadhery v tech svych pisnich..... :)

Miro

5.5. 2019 / 20:54:13

Hola kapelo, včera v Liberci paráda, se mi líbilo. Nutno říct že i klub je výborný a pivko k pití....celkově povedený večer. Díky a ať se daří. Koupelnu, záchod i kuchyň!

Petra

5.5. 2019 / 01:29:23

....já přijdu si ke Koze pro pusu, že dočkám se jazzu po blůzu, si sem jistá. Děkujeme za posun na konec máje ;) Pusinku

No to jsem přece Já, ten f teplákách

25.3. 2019 / 15:36:19

Hošani, klobouk dolů, koncert na Barče byla jednou větou : Óda na radost. Profi výkon a moc děkuji. Naivně jsem doufal, že najdu někde stánek s CD....,třeba jsem jej minul.... :-)
Petr

Jana

24.3. 2019 / 17:59:41

Ahoj Buty, páteční koncert v Barče byl hezký, jen tu děsivou verzi Františka jste mohli vynechat. Chápu, že se Vám některé písničky časem ohrajou, tak je prostě přestaňte hrát. Třeba byste místo toho mohli zahrát tu Olinu :-)

vito_s

23.3. 2019 / 09:22:56

Buty díky za koncert Na Barčce, oproti loňsku naprosto nesrovnatelná forma, která byla úplně top, pan Pastrňák neuvěřitelné kytarové kreace! Buty hráli:

Jednou ráno
Uchem jehly
Mám jednu ruku dlouhou
Kuřátko od maminky
Kočka
Vlaky
Demáček
Ahoj, jsem Radek
Ohambi
Tramtárie
-
Tlustá paní
Pes
Maso
Kapr
-
Sněží
Čúrky
Pusinka na prdel
Továrna
Normální den na frontě
Jestli se ti chce
Hajcman blues
Parní stroj
Nad stádem koní
František
Umírám

Petra

23.3. 2019 / 07:32:31

Dobré ráno páni umělci,

díky za včerejší koncert na Barče! Že vypadne slůvko sem a slůvko tam, co na tom, i tak si to moc užívám a myslím že i Vy a všichni ostatní. Byla to nádhera, dušička se zas nažrala a já zůstala celá, ba naopak, je mě dnes po včerejsku zas o něco vic! Vaše hudba dokaže divy. Jsem nesmírně vděčná, že se Vám chtělo a my měli to potěšení si poslechout Jestli se ti chce, za to pusinku a né jednu ;) A jednu za ten krásný hlas, který mi zní v uších ještě teď. Je snad čím dál tím víc sexy ;) Ách....díky moc a těším se pod širým nebem, pusinku

thaavi

15.3. 2019 / 10:54:49

Ahoj z Brniska zasraného :)
Včera skvělý koncert, vypadalo to, že to Radka i bavilo. Druhá ze tří polovin byla obzvlášť skvělá s improvizacemi. Za mě absolutní top Uchem jehly.
Jen tak dál, chlapci, do starého železa nepatříte!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 171

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Lu /15. 02. 2021/ Všechno nejlepší Milanovi k narozeninám! Ať mu to fouká ;-) více